Nagłówek - jeśli go nie widać, skorzystaj proszę z odnośników na dole strony
Stryjenka Ludwika zaprasza do wpisania się do Księgi Gości witryny - zostaw ślad po swojej wizycie
Genealogia od strony teoretycznej i praktycznej

Copyright © 1999-2010 Jacek Kubis

Nawigator: Strona główna > Osiągnięcia: WPHit

Wyróżnienie mianem WP-HIT
przez portal Wirtualna Polska

Z nieskrywanego braku skromności zgłosiłem swoją stronę do portalu Wirtualna Polska do wyróżnienia WP Hit. Co szkodzi spróbować. Poprzeglądałem inne serwisy opatrzone znaczkiem WP-Hit i stwierdziłem, że z dziedziny genealogii nie ma takowej. Ciekaw byłem jak zostanie oceniona przez ludzi, którzy zapewne oglądają setki stron dziennie i mają duże doświadczenie w ich ocenie ... a przy tym nie są miłośnikami genealogii. Przed przyznaniem tego wyróżnienia strona oceniana jest pod względem tematyki, poziomu merytorycznego, poziomu graficznego, poprawności technicznej (zgodność ze standardami), aktualności (w zależności od potrzeb) oraz subiektywnej oceny witryny przez pracowników WP. Teraz trochę nie wiem, czy trafiłem jednak na wielbiciela genealogii, czy też moja strona jest atrakcyjna również dla nie-genealoga. Wyróżnienie pewno nie jest przyznawane raz i na wieczność stanowi więc dla mnie dodatkowy impuls by o stronę dbać i ją dopieszczać.

Wyróżnienie daje całkiem wymierne korzyści. W Katalogu Wirtualnej Polski przy odnośniku do witryny znajduje się czerwony znaczek "WP Hit". Wyróżniona strona pojawia się na początkowych miejscach w poszczególnych kategoriach Katalogu Wirtualnej Polski i w wynikach wyszukiwania według trafności (opcja w wyszukiwaniu zaawansowanym). Dodatkowo autor może polecić witrynę poprzez notkę widoczną po kliknięciu znaczka WP Hit.

Zupełnie niesamowite jest to, że strona niemal od razu weszła na pierwsze miejsce listy TOP20 wśród wyróżnionych WPHitem stron i tak tam trwa. Jestem szalenie ciekaw do kiedy będzie tak wyróżniana przez internautów - w końcu się przecież znudzi. Szalenie to wszystko zabawne ;-) Po południu 18 listopada strona znalazła się na 2 miejscu i teraz już pewno poleci jak po równi pochyłej - uff, poczucie odpowiedzialności opadło ;-)

Pomocnik
Warto wiedzieć
Imię i Nazwisko
Krewni
Badania Własne
Księga Gości
Gen-Wieści
Kontakt