Nagłówek - jeśli go nie widać, skorzystaj proszę z odnośników na dole strony
Stryjenka Ludwika zaprasza do wpisania się do Księgi Gości witryny - zostaw ślad po swojej wizycie
Genealogia od strony teoretycznej i praktycznej

Copyright © 1999-2010 Jacek Kubis

Nawigator: Strona główna > Kontakt

W tym dziale

E-mail

Formularz

Księga Gości

Komentarze

Jest to próba nawiązania kontaktu po kablu, zgodnie zresztą z wymogami mody i najnowszych trendów technologicznych. Celem jest przekazanie odwzajemnionego adresu, tak by zapanowała równowaga w dostępie do danych osobowych.

cytat z Tomka

Kontakt e-mailowy

Uwielbiam dostawać listy - jak każdy chyba, tylko że ja zawsze na listy odpowiadam, a to już nie jest tak powszechne. Jeśli więc napiszesz do mnie, możesz być pewien lub pewna, że odpowiem. UWAGA: NIE ODPOWIADAM NA ANONIMY. Pisz proszę na adres jak poniżej:

yakipl@poczta.onet.pl

 

Kontakt przez formularz

Wiem, że są osoby, które przeglądają internet w tempie tysiąca klatek na sekundę, a mimo to nie posiadają własnej skrzynki pocztowej - zdarza się. Wpis do Księgi Gości czasem nie jest wygodny, gdy ktoś chce mi przekazać coś bardzo intymnego (tak, tak i takie wpisy się zdarzają ;-). Dla tych osób mam wpaniałe rozwiązanie. Wypełnij poniższy formularz i kliknij klawisz "Wyślij" - powstanie list, który trafi w moje ręce. Jeśli jednak masz adres mailowy, tylko że kiepsko ci działa program pocztowy, to możesz też podać swój adres e-maila.

Twój adres e-mail:

   Tekst wiadomości:


Otworzy się okno potwierdzające wysłanie tej wiadomości, możesz je spokojnie zamknąć.

 

Kontakt poprzez Księgę Gości

Jeśli chcesz się podzielić czymś ze mną, ale i z wszystkimi, którzy wejdą na moją stronę po tobie wpisz się do mojej Księgi Gości - jest wyłożona poniżej i czeka na wasze wpisy.

Księga Gości

 

Komentarze do wieści i artykułów

Jeśli masz ochotę możesz skomentować pojawiające się na stronie wieści. Jeśli komentarz Ci nie wystarcza, napisz może własny tekst nawiązując do tematu wieści. Ponadto możesz skomentować, czy skorygować artykuły pojawiające się na witrynie (funkcja będzie stopniowo rozwijana od 18 czerwca 2006).

Komentarze

Pomocnik
Warto wiedzieć
Imię i Nazwisko
Krewni
Badania Własne
Księga Gości
Gen-Wieści
Kontakt